13 edycja Moto Safety Day już 28 lipca w Gdyni na Skwerze Kościuszki

Moto Safety Day już od 13 lat promuje kulturę motoryzacyjną i uczy zasad bezpieczeństwa na drodze. W ostatnich latach porusza także niezwykle istotny aspekt poszanowania środowiska naturalnego w kierunku promowania elektromobilności pod kątem redukcji emisji spalin oraz hałasu. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11.00 – 20.00 w Gdyni na Skwerze Kościuszki na terenie parkingu przy Akwarium Gdyńskim. Poprowadzi je dziennikarz motoryzacyjny Kuba Bielak.
W programie m.in.: mobilne miasteczko ruchu drogowego i bezpieczeństwa przy przejazdach kolejowo – drogowych, systemy bezpieczeństwa w samochodach i motocyklach, strefa elektromobilności, symulatory dachowania, zderzeń oraz jazdy motocyklem, alkogogle, systemy bezpieczeństwa w samochodach, aspekty bezpiecznej jazdy motocyklem, samochody elektryczne, programowanie Inteligentnego Miasta, Ruchoma Stacja Pomiarowa, strefa i konkursy młodego podróżnika, teatrzyk dla dzieci “Wybierz 112”, strefa dla dzieci, stanowisko malowania buziek oraz lemoniada.
Dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami; samochód spalinowy i elektryczny na weekend, motocykl z pełnym bakiem na weekend, vouchery na doszkalanie techniki jazdy motocyklem i weekendowy pobyt dla 2 osób w dowolnym ośrodku w Polsce.

W specjalnych strefach tematycznych na fanów motoryzacji będą czekały prezentacje i konkursy przygotowane przez Partnerów wydarzenia. Przewidziano edukację, pokazy i konkursy dla całych rodzin.
Ponadto na Moto Safety Day będzie można spotkać ekspertów i pasjonatów związanych z promowaniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

O pozytywne dźwięki podczas imprezy zadbają DJ Soober oraz Agnes Violin/Agnieszka Flis-utalentowana skrzypaczka, słynąca ze spektakularnych widowisk muzycznych.

Do zobaczenia w Gdyni !

https://pl-pl.facebook.com/Motosafetyday

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress