PROGRAM

13 edycja Moto Safety Day – 28 lipca, start – godz. 11.00

Lip 12, 2018

28 lipca, start – godz. 11.00

Prowadzenie imprezy: dziennikarz motoryzacyjny Kuba Bielak

Oprawa muzyczna wydarzenia – Dj Soober


Pokazy:

  • ratownictwa medycznego, nauka udzielania pierwszej pomocy
  • symulacji wypadku drogowego z wykorzystaniem służ ratownictwa
  • pokazy Mistrzów motoryzacji
  • systemów bezpieczeństwa w samochodach marki Volkswagen
  • technika jazdy motocyklem
  • innowacyjne rozwiązania pojazdów elektrycznych

Koncert wieczorny Agnes Violin/Agnieszka Flis – diamentowe skrzypce

Inne aspekty, m.in.

W programie m.in.: mobilne miasteczko ruchu drogowego i bezpieczeństwa przy przejazdach kolejowo – drogowych, systemy bezpieczeństwa w samochodach i motocyklach, strefa elektromobilności, symulatory dachowania, zderzeń oraz jazdy motocyklem, alkogogle, systemy bezpieczeństwa w samochodach, aspekty bezpiecznej jazdy motocyklem, samochody elektryczne, programowanie Inteligentnego Miasta, Ruchoma Stacja Pomiarowa, strefa i konkursy młodego podróżnika, teatrzyk dla dzieci “Wybierz 112”, strefa dla dzieci, stanowisko malowania buziek oraz lemoniada.
Dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami; samochód spalinowy i elektryczny na weekend, motocykl z pełnym bakiem na weekend, vouchery na doszkalanie techniki jazdy motocyklem i weekendowy pobyt dla 2 osób w dowolnym ośrodku w Polsce.
W specjalnych strefach tematycznych na fanów motoryzacji będą czekały prezentacje i konkursy przygotowane przez Partnerów wydarzenia. Przewidziano edukację, pokazy i konkursy dla całych rodzin.
Ponadto na Moto Safety Day będzie można spotkać ekspertów i pasjonatów związanych z promowaniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

O pozytywne dźwięki podczas imprezy zadbają DJ Soober oraz Agnes Violin/Agnieszka Flis-utalentowana skrzypaczka, słynąca ze spektakularnych widowisk muzycznych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress